G7L-1A-P-80-CB-DC48
Omron Electronics
Power Relay 48VDC 1.22KOhm 20A SPST-NO(52.5x35.5x41)mm THT
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +