G3VM-401D(TR)
G3VM-401D(TR)
Omron Electronics
有存货: 0
起订量: 375
VIEW PRODUCT
建议的换货
G3VM-401DY1
G3VM-401DY1
Omron Electronics
有存货: 0
起订量: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.12A 400V AC/DC-OUT 4-Pin PDIP SMT
符合 RoHS 规定
Discontinued & Replaced
描述 +
Search Keywords: G3VM401D
  • 供应商:
  • 部件编号:
    G3VM-401D
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    400 V
  • Maximum Output Current:
    0.12 A
  • Input Voltage:
    1.3 V
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    4.58 x 6.4 x 3.65 mm