- G2R-2-DC24
G2R-2-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 5A DPDT(29x13x25.5)mm THT
描述
Search Keywords: G2R2DC24
供应商:Omron Electronics
部件编号:G2R-2-DC24
Alias/AKA:G2R2DC24BYOMI,
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPDT10703
Maximum Current Rating:5 A
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:1.6 KOhm