- NAP-0058-025S
NAP-0058-025S
NAKAGAWA Manufacturing
Thermal Paper Roll- Ultra-hi Sens, 65μ TH, 58mm W, OD: 48mm CoreID: 13mm, 25m
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
ROLL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述