PIC24FJ256GL406-I/MR
Microchip Technology
Microcontroller - Automotive, AEC-Q100, PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 54 I/O - 256KB (256K x 8) FLASH - 32K x 8 RAM - 2 to 3.6V - ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
描述 +
Microcontroller - Automotive, AEC-Q100, PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 54 I/O - 256KB (256K x 8) FLASH - 32K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 64-QFN (9x9).