PIC12LF1840T-I/MF
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 12F - 8-Bit - 32MHz - 5 I/O - 7KB (4K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 256 x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 8-D ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
描述 +
Microcontroller - PIC XLP 12F - 8-Bit - 32MHz - 5 I/O - 7KB (4K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 256 x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 8-DFN (3x3) - T&R.