HRPG-300-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@14A - 336W.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: HRPG30024
  • 供应商:
    MEAN WELL
  • 部件编号:
    HRPG-300-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    199 + 17(Max) x 105 x 41 mm
  • AC Input Voltage:
    110,230 V