- GST36U12-P1J
描述
AC/DC Adapter - Wall Mount - 36 Watts: 12V @ 3A - NA Input Blades
Search Keywords: GST36U12P1J
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:MEAN WELL
部件编号:GST36U12-P1J
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:CN
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
1 -
CoC Tier:No
AC Input Voltage:90 to 264
AC Input Current - Maximum:0.58A
DC Input Voltage:Not App
AC Input Current - Typical:Not Specified
Dimension:79 x 54 x 33 mm