GSM40B12-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Desktop - 40 Watts: 12V @ 3.34A - IEC C320-C8 Inlet
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: GSM40B12P1J
  • 供应商:
    MEAN WELL
  • 部件编号:
    GSM40B12-P1J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Adapter Color:
    Black
  • Dimension:
    125 x 60 x 32 mm
  • DC Input Voltage:
    113 to 370
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A