GSM18B24-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Desktop - 18 Watts: 24V @ 0.75A - IEC 320-C14 Inlet - Medical - Lvl VI
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: GSM18B24P1J
  • 供应商:
    MEAN WELL
  • 部件编号:
    GSM18B24-P1J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Dimension:
    79 x 54 x 33 mm
  • AC Input Voltage:
    80 to 264
  • DC Input Voltage:
    113 to 370
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A