APC-25-500
MEAN WELL
AC/DC - LED - Power Supply - Const Curr - 25.2W - Fixed: 50 Vdc - 500mA - Dim: No
描述 +
Search Keywords: APC25500
  • 部件编号:
    APC-25-500
  • Maximum Output Power:
    25 W
  • Output Voltage Range:
    15.0 to 50.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    500 mA (0.5 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C