APC-25-350
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 24.5W - Fixed: 70 Vdc @ 350mA - Dim: No
描述 +
Search Keywords: APC25350
  • 部件编号:
    APC-25-350
  • Maximum Output Power:
    24 W
  • Output Voltage Range:
    25.0 to 70.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    350 mA (0.35 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C