ADA16E6-R11-G1K/R
MEAN WELL
Emergency Switch Pushlock Turn Pull to Reset 1NO 3A 125VAC 16mm with 24V Red Light IP65
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +