11BG0910A02460
LOVATO Electric Inc.
Mini Contactor, 3-P N/O, 24VAC Coil, Incl's 1NO Aux Contact, Screw Term, AC1=20A, AC3=9A, Bg0910A
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +