- 8121SYAGE
8121SYAGE
Littelfuse/C&K
Switch Push Button ON Mom SPDT Round Plunger 1A 120VAC 28VDC 0.4VA Momentary Contact Panel Mount/Through Hole PC Pins Bulk
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: 8121SYAGE
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Littelfuse/C&K
部件编号:8121SYAGE
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536509040
COO:VN
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
1 -
Mounting:Panel Mount/Through Hole
Pole Throw Configuration:SPDT
Bushing Type:Threaded
Switch Configuration:ON Mom
Contact Rating @ Voltage:0.4A@20VAC 20 VDC
Actuator Style:Round Plunger
Illumination:N/R
Terminal Type:PC Pins
Body Orientation:Right Angle
Dimension:12.7 x 26.98 x 6.86 mm