R463F310000M1M
R463F310000M1M
KEMET Electronics
有存货: 937
起订量: 500
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
463F310000M1M
KEMET Electronics
Safety Capacitors 310 VAC 630 VDC 0.1uF 20%
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +