IXGH30N60BD1
IXYS Corp
Trans IGBT Chip N-CH 600V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: IXGH30N60BD1
  • 供应商:
    IXYS Corp
  • 部件编号:
    IXGH30N60BD1
    EAR99
    1
  • Family:
    IXGH30N60BD1
  • Maximum Gate Emitter Voltage:
    ±20 V
  • Maximum Continuous Collector Current:
    60 A
  • Maximum Collector Emitter Voltage:
    600 V