IXFR180N10
IXYS Corp
Trans MOSFET N-CH 100V 165A 3-Pin(3+Tab) ISOPLUS 247
描述 +
Search Keywords: IXFR180N10
  • 部件编号:
    IXFR180N10
  • Maximum Continuous Drain Current:
    165 A
  • Maximum Drain Source Resistance:
    8@10V mOhm