IXFH13N50
IXYS Corp
Trans MOSFET N-CH 500V 13A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
描述 +
Search Keywords: IXFH13N50
  • 部件编号:
    IXFH13N50
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • ECCN:
  • Maximum Drain Source Resistance:
    400@10V mOhm
  • Dimension:
    16.26(Max) x 5.3(Max) x 21.46(Max) mm
  • Maximum Continuous Drain Current:
    13 A