IXFH12N90
IXYS Corp
Trans MOSFET N-CH 900V 12A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Discontinued
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: IXFH12N90
  • 供应商:
    IXYS Corp
  • 部件编号:
    IXFH12N90
    EAR99
    1
  • Channel Mode:
    Enhancement
  • Family:
    IXFH12N90
  • Maximum Drain Source Resistance:
    900@10V mOhm
  • Channel Type:
    N
  • Maximum Continuous Drain Current:
    12 A