DIP-1999-01-1152-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 11.5 kOhm ±1% 200mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin DIP
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tubes 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +