RV8H-L-AD48
IDEC Corporation
Electromechanical Relay 48VDC 48VAC 12.23KOhm/11.88KOhm 6A SPDT Socket Interface Relay
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RV8HLAD48
  • 供应商:
    IDEC Corporation
  • 部件编号:
    RV8H-L-AD48
    EAR99
    1
  • AC Coil Voltage:
    48 V