RV8H-2L-AD12
IDEC Corporation
Electromechanical Relay 12VDC 12VAC 8A DPDT(88x14x74.2)mm DIN Rail Interface Relay
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: RV8H2LAD12
  • 供应商:
    IDEC Corporation
  • 部件编号:
    RV8H-2L-AD12
    EAR99
    1
  • AC Coil Voltage:
    12 V