- PS5R-VD24
PS5R-VD24
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 2.5A 60W
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: PS5RVD24
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:IDEC Corporation
部件编号:PS5R-VD24
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:TW
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
1 -
Dimension:108 x 36 x 99.5 mm