- PS5R-VC12
PS5R-VC12
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 2.5A 30W
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Certificate of Compliance Guarantee
描述
Search Keywords: PS5RVC12
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:IDEC Corporation
部件编号:PS5R-VC12
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:TW
ECCN:EAR99
供应商标准包装:
1 -
AC Input Voltage:N/A
Family:PS5R
Efficiency:85(Typ) %
Dimension:95 x 22.5 x 94.4 mm