BRP1408P-12-CS
ICC/Intervox
Buzzers Indicator - Internally Driven - Piezo Technology - 12V - 7mA Supply - 4kHz - 80dB @ 10V, 10cm - Continuous Operating - ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Buzzers Indicator - Internally Driven - Piezo Technology - 12V - 7mA Supply - 4kHz - 80dB @ 10V, 10cm - Continuous Operating - PC Pins - Through Hole.