A70QS16-14F
Ferraz Shawmut
The A70QS16-14F is a 16A, 690VAC/700VDC French cylindrical semiconductor fuse designed for short-circuit protection.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: A70QS1614F
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Ferraz Shawmut
  • Артикул / №:
    A70QS16-14F
  • Единица измерения:
  • COO:
    TN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Blade
  • Fuse Size:
    14 x 51 mm
  • Acting:
    N/A
  • Current Rating:
    16 A