Search Keywords: F03A250V12A
  • 供应商:
    Eaton Electronics / Bussmann
  • 部件编号:
    F03A250V12A
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
    100
  • Type:
    Miniature
  • Fuse Size:
    6.35 x 31.75 mm
  • Acting:
    N/A
  • Current Rating:
    12 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    250 V