616L3G024M00000R
CTS Corporation
HCMOS Clock Oscillator - 24MHz ±50ppm - 3.3VDC - -40°C to +105°C - SMD - 1.65 × 1.25 × 0.70mm - Tape&Reel
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +