2425018A502PLF
CTS Corporation
Feed Through Capacitor - 5000 pF - 100 V - 20 A - X7W Temperature Coefficient - 8-32 Thread Size - Axial Package - Bushing - 1 ...
+ see all
附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Feed Through Capacitor - 5000 pF - 100 V - 20 A - X7W Temperature Coefficient - 8-32 Thread Size - Axial Package - Bushing - 1 Turret Lead.