CD15FD271JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 270pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: CD15FD271JO3F
  • 供应商:
    Cornell Dubilier
  • 部件编号:
    CD15FD271JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Capacitance Value:
    270 pF
  • Construction:
    N/A
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm