- CD15FD271GO3F
CD15FD271GO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 270pF (+/-) 2% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BAG 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述