947D441K901CCRSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 440uF ±10% - 900 VDC - +85°C - 75mm x 100mm Dia - Terminals: M6 Insert (50mm) - Stud Mount
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +