381LR471M400A042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 400V - 105°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 35mm Dia.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 381LR471M400A042
  • 供应商:
    Cornell Dubilier
  • 部件编号:
    381LR471M400A042
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    80
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    35 x 40 mm
  • Termination Style:
    Snap-In
  • Voltage:
    400 VDC