EKMM161VSN272MA50S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 2700uF 160V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 4000mA 3000h 105A°C
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: EKMM161VSN272MA50S
  • 供应商:
    Chemi-Con
  • 部件编号:
    EKMM161VSN272MA50S
  • HTS:
    200
  • Capacitance Value:
    2700 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    35 x 50 mm
  • Termination Style:
    Snap-In
  • Voltage:
    160 VDC