V1D12H0B-AKC00-000
Carling Technologies
Sealed Rocker Switch - ON-NONE-OFF - Single Pole - 20A - 12V - 8 Terminals - .250 TAB (QC) No Barriers - 12VDC Green Lamp - No ...
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Sealed Rocker Switch - ON-NONE-OFF - Single Pole - 20A - 12V - 8 Terminals - .250 TAB (QC) No Barriers - 12VDC Green Lamp - No Seal Black Bracket - Green Square Lens - Black Hard Surface Actuator.