SRR1208-180ML
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 1KHz 21Q-Factor Ferrite 3.8A 40mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRR1208180ML
  • 部件编号:
    SRR1208-180ML
    EAR99
    400
  • Inductance:
    18 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    3.8 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.04 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C