SRR0604-151KL
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 21Q-Factor Ferrite 0.3A 1Ohm DCR T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: SRR0604151KL
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Bourns
  • 부품 번호:
    SRR0604-151KL
  • 측정 단위:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    150 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    0.3 A
  • Maximum DC Resistance:
    1 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C