SRN1060-330M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 3.15A 72mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRN1060330M
  • 部件编号:
    SRN1060-330M
    EAR99
    600
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    3.15 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.072 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C