- SRF4532-110Y
描述
Common Mode Chokes Dual 11uH 700Ohm 100kHz 300mA 800mOhm DCR SMD T/R
Search Keywords: SRF4532110Y
供应商:Bourns
部件编号:SRF4532-110Y
HTS:8504508000
COO:TW
500 -
Configuration:Dual
Dimension:4.7mm x 3.4mm x 3 mm