- SRF3216-900Y
描述
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Search Keywords: SRF3216900Y
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Bourns
部件编号:SRF3216-900Y
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
2000 -
Dimension:3.4mm x 1.8mm x 2.2 mm