SRF2012-900YA
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 90Ohm - 100MHz - 400mA 300m Ohm - 2.2 x 1.4 x 1.4mm.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF2012900YA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF2012-900YA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    2.2mm x 1.4mm x 1.4 mm