SRF2012-501YA
Bourns
Common Mode Chokes Dual 500Ohm 100MHz 0.3A 0.5Ohm DCR SMD T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +