SRF0703-102M
Bourns
Inductor Power - Shielded - Wirewound - 7.6 x 7.6 x 3.4mm - 1mH/4mH - 100 KHz - 260mA/128mA - 6.11Ohm/24.42Ohm.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0703102M
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0703-102M
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Inductance:
    1,4 mH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    260,128 mA
  • Maximum DC Resistance:
    6.11,24.42 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C