SRF0504-191Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 5 x 5.2 x 4.8mm - 600 nH - 190 Ohm - 100K Hz - 5 A - 20m Ohm - Mounting style SMD/SMT.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0504191Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0504-191Y
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.8mm