SRF0504-152Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 3.6uH 1.5kOhm 100kHz 1A 0.1Ohm DCR SMD T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0504152Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0504-152Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.7mm