SMLJ30CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 30V 3KW 2-Pin SMC
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SMLJ30CA
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SMLJ30CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214L-T30CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    62 A
  • Dimension:
    7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.62(Max) mm
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    48.4 V