SMCJ8.5CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 8.5V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
描述 +
Search Keywords: SMCJ85CA
  • 部件编号:
    SMCJ8.5CA
    3000
  • Family:
    CD214C-T8.5CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    104.2 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    14.4 V