SMCJ28CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 28V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
描述 +
Search Keywords: SMCJ28CA
  • 部件编号:
    SMCJ28CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    33 A
  • Family:
    CD214C-T28CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    45.4 V