SMBJ60CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 60V 600W 2-Pin SMB
描述 +
Search Keywords: SMBJ60CA
  • 部件编号:
    SMBJ60CA
  • Family:
    CD214B-T60CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    96.8 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    6.2 A